مشترکان ایرانسل به مناسب فرا رسیدن ماه مبارک رمضان راهی "جزیره هوشمند" شدند و همراه اولی ها از امکان مکالمات رایگان تا ۵۵ دقیقه برخوردار شدند اما مشترکان تالیا و رایتل فقط پیام تبریک گرفتند.
 
 
به گزارش تسنیم با فرا رسیدن ماه پر فیض و برکت رمضان بار دیگر فرصت خوبی برای اپراتورهای ارتباطی فراهم گردید تا با ارائه طرح‌های تشویقی جدید، گام دیگری در راستای رقابت با یکدیگر بردارند و در این مسیر بر وفاداری مشترکان خود بیافزایند.
 
همراه اول
اپراتور اول ارتباطی یا همراه اول با "5+55" رمضان را جشن گرفت و به مشترکانی که 5 دقیقه تماس داخل شبکه داشته باشند، 55 دقیقه مکالمه رایگان هدیه نمود.
در این طرح که ثبت نام آن برای تمامی مشترکان دائمی و اعتباری رایگان است، مشترکان می‌توانند برای بهره‌مندی از 55 دقیقه مالمه رایگان با تلفن‌های ثابت و همراه اول کد 1 را به 8055 ارسال یا با #45*111* تماس حاصل نمایند.
مهلت ثبت‌نام در این طرح از 8 تیرماه لغایت 6 مردادماه در نظر گرفته شده است.
 
ایرانسل
اپراتور دوم ارتباطی نیز حضوری فعال در ایام ماه رمضان (8 تیر ماه لغایت 10 مرداد ماه) داشته و در گام اول مشترکان جدید اعتباری خود را به 200 درصد شارژ هدیه برای ارتباطات ایرانسلی که مهلت استفاده از آن 7 روز است، مژده داده که می‌توانند از طریق کد دستوری #12*141* از میزان اعتبار هدیه خود آگاه شوند.
مشترکان جدید اعتباری علاوه بر این موضوع می‌توانند در صورتیکه مجموع شارژشان به 100,000 ریال رسید، 50 مگابایت اینترنت همراه رایگان دریافت کنند و با استفاده از کد دستوری #11*141* از میزان اعتبار هدیه خود آگاه شوند.
جزیره هوشمند نیز دیگر طرحی است که تمامی مشترکان اعتباری ایرانسل را خطاب قرار می‌دهد که تخفیف تا 99 درصدی را برای آنها به ارمغان می‌آورد.
برای استفاده از تخفیف‌های هوشمند کافیست با شماره گیری #1*135* به صورت رایگان به عضویت این سرویس درآیید. محاسبه و اعمال تخفیف مکالمه در این سرویس بر اساس ترافیک شبکه و به صورت هوشمند انجام می شود و میزان تخفیف در ساعات غیر اوج مصرف و در مناطق دارای ترافیک کمتر شبکه، بیشتر است.
در ابتدای تماس میزان تخفیف به صورت خودکار روی نمایشگر تلفن همراه نشان داده می‌شود. 
 
مکالمه رایگان قرمز تک ستاره ایرانسل
تمامی شما مشترکین اعتباری ایرانسل می‌توانند با پرداخت تنها 5,000 ریال این طرح را فعال نموده و از ساعت 1 تا 7 بامداد مکالمه رایگان ایرانسلی داشته باشند و علاوه بر آن، در خارج از بازه زمانی مذکور نیز طبق تعرفه ساعات اوج مصرف طرح قرمز، از تخفیف در مکالمه‌های خود برخوردار شوند.
برای فعال‌سازی این طرح کافیست کد دستوری #6*3*555* را از سیم کارت خود شماره‌گیری نمایند.
 
طرح نقره ای پایا ایرانسل
مشترکان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #3*6*3*555* از مزایایی چون 5+25 (25 دقیقه مکالمه رایگان ایرانسلی بعد از هر 5 دقیقه تماس)، 21 درصد تخفیف مکالمه با خطوط تلفن ثابت در تمامی ساعات و  14 درصد تخفیف مکالمه‌های ایرانسلی از ساعت 9 شب تا 8 صبح بهره‌مند شوند.
 
ویژه مشترکین دائمی ایرانسل
علاوه بر مشترکان قدیمی این اپراتور، مشترکانی که از اول تیر ماه 93 و در طول این جشنواره نسبت به خرید سیم کارت‌های دائمی (آی‌سیم) ایرانسل به قیمت 1,200,000 ریال (با 500,000 ریال اعتبار اولیه) اقدام نمایند، می‌توانند از تعرفه مکالمه‌های 499 ریالی به هر مقصدی بهره‌مند شوند.
این شرایط در حالی برای مشترکان دو اپراتور اول و دوم ارتباطی کشور صورت گرفته است که دو اپراتور دیگر رایتل و تالیا صرفا ماه مبارک رمضان را به مشترکان‌شان تبریک گفته و طرح خاصی را برای آنها تدارک ندیده‌اند.

تاریخ : 11-4-1393
DMarket e-Shop CMS . This Page Published By Dmarket Eshop CMS . All right reserved